
11 medalja Taekwon Do kluba Novalja
U Puli se u nedjelju, 16. ožujka, u Domu sportova Mate Parlov, održalo prvenstvo Hrvatske u ITF taekwon-dou u sportskim borbama. Na prvenstvu je nastupilo više od 200 natjecatelj(ic)a u svim dobnim skupinama iz 14 hrvtskih klubova.
Treneri Lorenzo Puklin i Marin Badurina na prvenstvu su vodili uspješnu ekipu Taekwon Do kluba Novalja.
Šime Badurina i Hana Šuljić osvojili su zlatna odličja. Srebrna medalja zasjala je na vratu Elene Vujević. Anelie Blažević, Anđela Gligora, Dina Gligora, Fran Luk, Dino Peranić, Andro Plazibat, Ema Šupraha i Jana Trcol u Novalju se vraćaju s brončanim medaljama.
Gradonačelnik Grada Novalje Ivan Dabo Đono čestitao je mladim sportašima na izvrsnim rezultatima te dodao “Ponosni smo na vaš trud i uspjehe, kao i na predanost vaših trenera – nastavite tako!”
Foto: FB Taekwon Do Novalja