Podcast “Svijet oko mene” slavi 100. epizodu

Podcast “Svijet oko mene” slavi 100. epizodu

Ove nedjelje u zadarskoj Knjigozemskoj Antonio Šarić  slavi jubilej – 100. epizodu podcasta “Svijet oko mene”!

Svijet oko mene je jedini hrvatski glazbeni podcast kojeg uređuje i vodi zadarski glazbenik i radijski voditelj Antonio Šarić. Odnedavno se Svijet oko mene bavi i filmom. Podcast je dostupan na raznim streaming servisima uključujući i youtube.

Prije jubilarne epizode provjerite svoje znanje u Humanitarno glazbeno filmskom nemogućem kvizu. Kviz kreće u 18:30h i humanitarnog je karaktera – skupljaju se donacije za Zadarski Azil . Prijava je obavezna jer je broj mjesta ograničen. Možete se prijaviti na IG (antonio.88zd) ili na mail antonio.88zd@gmail.com

U tjednu kad u kina dolazi posljednja “Nemoguća misija” Toma Cruisea Antonio će uz osvrt na cijeli serijal od 20 sati razgovarati o toj temi s jednim od najplodonosnijih hrvatskih filmskih kritičara, Markom Njegićem.