slusaonica01
livestream01

NK PAG seniori Cabrera

Iza nas je još jedan nogometni tjedan u kom su ligaška natjecanja odigrali svi uzrasti NK Paga.

Mlađi pioniri u petak su ugostili Arbanase i upisali pobjedu golom Roka Kurilića.
U subotu papaline nisu imale sreće protiv Abecede te su izgubile rezultatom od 0:5!
Tići su u nedjelju odigrali protiv Sabunjara te upisali pobjedu od čak 5:0! Reno Dabo je gol pogodio dva puta, a Ante i Toma Škoda te Ivan Pavelić su zabili po jedan gol.
Pioniri su odgodili svoj susret s Novaljom te će se isti utvrditi nakon dogovora trenera.
Veterani u 8. kolu Lige veterana na domaćem terenu su podijelili bodove sa gostujućom Škabrnjom. Golove za Pag postigli su Persola u 50. minuti i deset minuta kasnije Marin Fabijanić za konačni rezultat 2:2.
Seniori nakon 4 kola još su bez bodova, ali Antonio Maržić zatresao je mrežu NK Vrčeva za prvi ovosezonski gol pažana.