slusaonica01
livestream01

received 420053216243449

U pravom sportskom ozračju odbojkašice Fortune dočekali su OK Novalja i odigrale 3 utakmice. U utorak 17. svibnja 2022. godine u školskoj sportskoj dvorani Pag odigrane su dvije utakmice odbojke za mlađe i jedna utakmica odbojke za starije članice kluba. U kategoriji mlađih igralo se na tri seta i najmlađe fortunašice ostvarile su jedan poraz i jednu pobjedu. Starija ekipa Fortune je u 4 seta ostvarila poraz od OK Novalja.

„Za ovu školsku godinu završili bi s treninzima 1. lipnja 2022. godine kako bi se odbojkašice odmorile za nadolazeću sezonu i posvetile kraju školske godine. Nastavak treninga planiramo već u 9. mjesecu 2022. godine kao i pripreme za ulazak i igranje županijske lige. Iznimno smo ponosni na naše odbojkašice i napredak koji su pokazale u ovako kratkom vremenu treniranja. Moramo istaknuti i naše najmlađe fortunašice koje su naizgled nedostižan rezultat od 12 poena razlike okrenule na dobiveni set s 25:23, i u zadnjem, trećem setu ostvarile pobjedu od 2 dobivena seta i jednim izgubljenim. Bravo za cijelu ekipu.

Pokazali smo da Pag može imati izvrsna sportska događanja i pune tribine gledatelja koji su uživali u 3 sata natjecanja u dvoranskoj odbojci. Prava sportska atmosfera i gromoglasno bodrenje timova, gotovo nikog nije ostavilo ravnodušnim. Hvala svima koji su sudjelovali, bodrili i podržavali ovaj događaja kao i cijeli projekt OK Fortuna. U sljedeću sezonu ulazimo spremniji i iskusniji, a sportska sreća i znanje neka odluči o pobjedniku.“ uprava Odbojkaškog kluba Fortuna.

Izvor: OK Fortuna