slusaonica01
livestream01

1 IMG 5557 1

Teniski klub Pag od 2006. godine povodom blagdana Velike Gospe organizira teniski turnir.
Ovaj turnir okuplja isključivo rekreativne tenisače, pružajući im priliku za natjecanje u pojedinačnim kategorijama kao i u parovima. Ove godine od 10. do 14. kolovoza igralo je 19 parova, a u pojedinačnim kategorijama natjecalo se 31 tenisač u kategoriji -50 i 12 tenisač u kategoriji +50.

U finalnom susretu parova par Denis Dabo i Zvonimir Vlak nadigrali su Damjana Mlakara i Karla Mlakar i osvojili prvo mjesto. U kategoriji 50+ drugo mjesto pripalo je Robertu Brčiću, a prvo mjesto osvojio je Željko Goleš. Završni susret turnira bilo je pojedinačno finale u kategoriji -50 gdje je Darko Herak pobijedio Mihovila Brebića i osvojio ovogodišnji naslov.
Teniski turnir Vela Gospa 2024. Pag organiziran je pod pokroviteljstvom TZ Grada Paga, a sponzori su bili Pentagram software d.o.o., Apartvilla Pag, Hotel Pagus, Paška sirana d.d., Restoran NaTale, Restoran Genius, Creativa Studio Pag i slikar Domenico Gonzi čije platno je dobio pobjednik turnira.